poniedziałek, 19 czerwca 2017

Lovelula Czerwiec 2017

Czerwcowe pudełko Lovelula otrzymałam jak zwykłe 12-tego czerwca. Zapraszam do obejrzenia, co tym razem jest w środku :)

Get a special FREE GIFT with purchase from our Special Offers Range. Shop LoveLula today!


Lovelula Czerwiec 2017
Lovelula Czerwiec 2017

Jest to krem ochronny do twarzy i ciała szczególnie przeznaczony do suchej skóry. Ma on chronić przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Bardzo się cieszę z tego kremu i mam zamiar zostawić go sobie na okres zimowy.

Matowa, trwała pomadka do ust, moja w kolorze Antique Pink . Pomadka jest rzeczywiście bardzo trwała, a po jej zmyciu zauważyłam, że usta nie są tak bardzo przesuszone jak po innych tego typu pomadkach.

BALM BALM Hibiscus Face Mask + muslin cloth, próbka 5gram, pełne opakowanie w cenie £9.50
Wyjątkowo łągodna i skuteczna kombnacja brązowej mąki ryżowej, zmielonego hibiskusa oraz olejków. Glęboko oczyszcza oraz pochłania wszelkie zanieczyszczenia. Proszek należy rozrobić z wodą, nałożyć na skórę twarzy i zmyć po 10 minutach. Ściereczka dołączona do maski jest w 100% naturalna i bardzo wysokiej jakości.

Naturalne mydełko o pięknym zapachu lawendy. Zawiera olej z oliwek oraz masło cupuacu o wyjątkowych właściwościach nawilżających. Z przeznaczeniem do twarzy i ciała,

Pełna wartość pudełka w tym miesiącu to £43!
www.lovelula.com

PS. Zapraszam na swój kanał Youtube, kliknij i zostań ze mną na dłużej :)

Look beautiful naturally with LoveLula, the world's natural beauty shop. Free delivery over £10. Shop now!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz